Nový hrdinský úkryt

19. ledna 2017 v 16:31 | DangerFire
Zpráva z fora ze dne 13.1.2017Ahoj, drazí hrdinové,

dneska by jsme Vám chtěli představit naše další velké vylepšení.

Hrdinský úkryt je nová funkce ve hře kterou můžeš rozšířit aktivně a individuálně. Můžeš vybudovat několik různých místností. Hlavní místo je tvůj hrdinský úkryt.

main_building_t1_1.png

Hrdinský úkryt ti neumožňuje pouze sbírat zdroje a vylepšovat další místnosti, ale také můžeš sbírat mince. Čím větší úroveň tvého ukrytu, tím více mincí můžeš nasbírat.

Vzhledem k tomu, že hrdinské činy na práci z důsledku realizace nové funkce úkrytu, nebude již možné dokončit momentální hrdinské činy, které se týkají práce. Pokud jste již dokončili tyto hrdinské činy - nebojte se, budete stále moci uplatnit své odměny. Je to prostě nebude možné usilovat o dokončení těchto hrdinské činy už ne. Budeme však zavádět nové hrdinské skutky pro hrdinu úkrytu.

Vzhledem k tomu že hrdinský úkryt nahradí stavající praci, nebude již možné dokončit hrdinské činy které se týkaly práce. Pokud jste tyto činy již dokončily, budete moci stále využít svou odměnu. Budeme však zavádět nové hrdinské úkoly pro hrdinský úkryt.

room_select_en.png


Hrdinský úkryt má však ještě více co nabídnout, jako novou možnost jak se utkat s ostatními hráči. Pokud tvůj úkryt vyprodukuje dostatečné množství surovin, můžeš poté zautočit na soupeřův hrdinský úkryt.

enemy_selection_en.png

Co je na tomhle tak speciálně je to, schopnosti zde nejsou tak důležité jako v bojích a ligových bojích.Zde je důležité vylepšovat své budovy a své obrané jednotky, pro lepší obranu, stejně tak jako své útočné jednotky které vám pomohou zvítězit nad protivníky.

Tento update máme v plánu vydat 24. ledna 2017.

S pozdravem,
Váš Hero Zero Team
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama