Záchrana týmu BloodFire na CZ2

21. ledna 2017 v 19:37 | Píše Lajka ve spolupráci s Jack7904 a Francouz1

CZ2
Ahoj ! Já jsem Lujkajinka,ale pro přátele Lajka.Už nějakou dobu pobývám v týmu BloodFire.Když jsem se stala členkou BloodFire byl tichý a chat byl plný oznámení (což je logické) ale občas někdo něco napsal.Dne 17.1.2017 se začalo diskutovat nad tím ,že by se náš tým DangerFire (cz1) objevil i na CZ2.To však odpadlo a přišel nápad : zachráníme BloodFire!

Teď bych poprosila hráče Jack7904 a Francouz1 o zodpovězení pár otázek :

1. Proč jste se rozhodli zachránit BloodFire ?

Francouz1 : Já?(kdo jiný :D)Tak když jsem přešel k BloodFire odešel Jack a potom se to začalo hroutit od desíti k pěti.
A já už jednou zklamal,tak nesmím zklamat znovu,ne?
Začal jsem shánět lidi,ale když to nepomáhalo,tak jsem napsal DangerFire (cz1) jestli by nepomohli.Pomohli.Také Maka si dala více času na PC hry a to povede k tomu,že tým bude v TOP10!:-D

Jack7904 :
Začalo to tím,že jsem chtěl na cz2 založit vlastní tým :) Napsal jsem do chatu na cz1 jestli by do toho někdo šel se mnou :) Lidí se ,,přihlásilo dost :) Jenže pak přišel den , kdy Francouz1 poslal týmovku a v ní stálo toto : Co kdyby jsme obnovili BloodFire ? ( nevím jak to přesně bylo :D ) Tak jsem ho napřed poslal do patřičných míst ,ale pak jsem se na sebou zamyslel a řekl jsem si ,, Vlastně proč ne :D je to tým ve kterém jsem vyrůstal a zaslouží si to ,, :) A když mi Francouz ještě k tomu napsal ,že Maka bude víc aktiv. Tak jsem neváhal a poslal žádost :) Byla by škoda ,kdyby ten tým zanikl a já pevně doufám,že ho do konce roku uvidíme na vrcholu servru cz2 :)2. Vidíš změnu v pochodu týmu,chování hráčů a např. komunikaci ?
Francouz1 : Ano,vidím.Vše je vlastně díky Jackovi a Maky.Já jsem tam občas vlastně k ničemu,zvlášť jako důstojník :-)
Lidé více komunikují,ale i aktivita je větší.Mám z toho radost ;-)

Jack7904 :
Změnu ? :D No, když jsem 1 přišel na ,,kontrolu ,, tak jsem byl zklamaný . Půlku dne nikdo nic nenapsal do chatu . Do útoků se přihlásilo jen pár hráčů .Ale když jsme ho s Francouzem a Makou začali rozjíždět tak už to bylo mnohem veselejší :) A za ty 2 dny jsme odvedli pořádný kus práce :) V chatu teď je mnohem veseleji :) Doufám,že to zase dopracujem na to ,co to bylo ,ještě než jsem odešel do Destruction :) A byl by to zase ten náš starý známý BloodFire ,tak jak ho máme všichni rádi :)

3. Obnova :

Dobře vymyšleno/Nic moc,je to k ničemu

Francouz1 : Dobře vymyšleno :-)

Jack7904 :
Dobře vymyšleno :) - nemusíme začínat od začátku :)


Jestli chcete pomoct běžte na CZ2 a napište přítomným důstojníkům nebo přímo velitelce v BloodFire :)

Napsala Lajka ve spolupráci s : Jack7904 a Francouz1
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama