Blog- správci a kdo to tu vůbec píše?

17. dubna 2017 v 19:01 | DangerFire - Lajka
Jedna slečna mi pod článek napsala jaká tu panuje "hierarchie". Já vám dnes vysvětlím jak to tu je.
Takže hlavní správci :
To jsem já. Lujkajinka, Lajka, Lujka říkejte mi jak chcete. Mám hnědé a poměrně hodně husté vlasy do podpaží. Očka mám většinou modro-šedá, ale jak kdy. Jsem blázen do sov a obrázků se sugar skull. Uvedeme to na pravou míru. Blog jsem zakládala já a první cca měsíc jsem psala já a nebo mi přátelé posílali do zpráv co tam chtějí. Pak se ale založil speciální důstojnický e-mail a už nás sem přibylo více.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tohle je náš velitel. Francouz, Fari. Velmi vtipný a svědomitý velitel. Jentak se s námi nese***. Snaží se náš tým udržet na dobré příčce a také se snaží udržet tu komunikaci. Jako důstojníky si zvolil spíše holky, ale nějak mu to nevadí a myslím, že je za to rád. Píše zde Vtípkovník, Vtípky, pomáhá mi s nějakými rubrikami když nemám čas. Dále pro vás chystá velmi zábavnou Rubriku.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak tohle je Clarie. Je velmi milá dívčina. Ještě zde nemá ani jeden článek, ale SLIBUJI, že do konce května tu uvidíte minimálne 1-2 články od této slečny. Přibyla k nám do týmu 19.3. Ráda si s námi povídá a velmi ráda vyzívá týmy.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Toto milé, přívětivé a srandovní děvčátko se nazývá Shar. Ráda si s námi povídá a nestraní se ani domlouvání s ostatními týmy. Ještě nemáme dohodnuté,zda tu bude vydávat, ale já věřím, že ano. Opravdu hezky se s ní povídá a též velmi ráda vyzývá týmy.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak co? Líbí se vám naše parta pisatelů? Samozřejmě, že když vydáváme pod přezdívkou DangerFire, píšeme za celý tým a nebo někdo z nás kdo vám chce zdělit něco ohledně organizace atd.
Váš tým správců, důstojníků a velitele :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama