DangerFire

14. srpna 2017 v 15:46 | Francouz1


Kronika DangerFire (18.9.1739)

Na počátku pluly slzy plné nenávisti,zloby,touze po pomstě a rozpadlého manželství.
Pak se ale objevilo malé osídlení na konci světa,které začalo vládnout...Psal se rok 1632.
Vůdci tohoto osídlení vládli silou,nenávistí ke všemu živému.Pokud někdo s režimem nesouhlasil,byl na náměstí před prostými občany krutě zabit.Vládci nesnášeli radost,odvahu a sílu,proto byli stateční hrdinové zavíráni do smradlavé jámy plné mrtvol,prachu a nechutného jídla.
V čele hrdinů stál člověk s velkým egem,který věřil,že vláda krutovládců jednoho dne skončí.
Celé dny,měsíce i dlouhé roky plánovalo společenstvo hrdinů nazývajíc se DangerFire vzpouru.Jednoho dne přišel ten čas,kdy měla zloba,ze které bylo obyvatelstvo zploděno zničena.Hrdinové přepadli "královskou" gardu a vrhli se směrem k paláci,kde sídlil zdroj tohoto zla.Když se unaveni dovláčeli s pýchou a odvahou ke dveřím hlavního pokoje a bezhlavě se vrhli na vládce...Mnoho jich zemřelo,ale nakonec se v kaluži krve váleli dva vláci a spousty vrahů vystupujíc jako služebnictvo.
Vyšli hrdě před palác a jeden ze členů zvolal: ,,Vládci již nežijí!"
Celé osídlení nadšeně jásalo,DangerFire byl prohlášen novými vládci a mnoho občanů se přihlásilo,že chtějí být taky ve společenstvu lidí,kteří zachránili svět...

Zápisky Francouze (14.8.2017)

Dobrodružství,která zažívali moji předci jsou pro mě dosud nepochopitelné.Já "zachraňuji" důchodce,kteří si v supermarketu zapomněli vyzvednout slevový kupon,bývalý velitel DangerFire zabíjel vrahy a podvodníky.
Dost mě štve,že oni měli slávu,svojí vlastní ulici,já zatím dostal jedno ulepené lízátko od holčičky,které jsem našel medvídka.Ano,toto je práce pro odvážné,přísahám.
Mojí jedinou odměnou jsou donutky s jahodovou polevou,díky kterým se polovina mého týmu nevejde do kalhot.S DangerFire se snažíme již skoro rok obsadit první příčky,které znamenají vysokou odměnu,slávu a zasloužené uznání,na které již tak dlouho čekáme...Budeš to ty,kdo bude s námi hrdě vytahovat klíčky ze záchodů,které tam úmyslně hází patra z Hubertova údolí?Nebo budeš ten,na kterého budeme koukat z první příčky?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slevnik Slevnik | 16. října 2017 v 10:38 | Reagovat

Hodně slevových kupónů najdete také na https://slevovykupon.net/ :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama